Якi вибрати та купити подушки

Складно не погодитися з тим, що від характеристик подушки залежить якість нічного відпочинку, емоційний і фізичний стан людини, що користується такою постільною приналежністю. Якщо правильно вибрати подушку і дотримуватися правил по догляду за таким виробом в процесі його експлуатації, то можна забезпечити собі повноцінний відпочинок в нічний час, а також захистити свій хребет від викривлення. Якщо тіло в процесі сну постійно розташовується в неправильному положенні, то це може негативно відбитися на стані хребта та інших життєво важливих органів, що і пояснює необхідність серйозного підходу до вибору подушки для сну.

Якi подушки купити за матеріалом наповнювача

Сучасні виробники використовують для наповнення подушок різні матеріали, які можуть бути натуральними і синтетичними. Вибираючи постільну приналежність за типом наповнювача, керуватися слід не тільки власними смаковими уподобаннями і фінансовими можливостями. Важливими в таких випадках є й інші критерії вибору.

Найбільш популярними натуральними наповнювачами подушок є пух і перо, змішуються в різних пропорціях. Найбільш важливими перевагами наповнювача такого типу є:

  • повітропроникність;
  • здатність добре вбирати вологу з навколишнього середовища — гігроскопічність; забезпечення повноцінного теплообміну;
  • здатність швидко відновлювати форму.

Овеча шерсть — популярний тип наповнювача, серед плюсів якого варто виділити:

  • такий матеріал робить позитивний вплив на самопочуття людини, сприяє швидкому відновленню і зняттю втоми м’язів, суглобів і опорно-рухового апарату в цілому;
  • завдяки здатності овечої вовни добре пропускати повітря, спати на подушках з таким наповнювачем взимку тепло, а влітку вони дарують своєму власникові приємну прохолоду.

Бамбук. Наповнювач даного типу, основу якого, як випливає з його назви, становить натуральне бамбукове волокно, відрізняється наступними перевагами: гіпоалергенність і антибактеріальні властивості; за рахунок гарної повітропроникності, здатність підтримувати оптимальний мікроклімат у внутрішній частині виробу; екологічність; здатність швидко сохнути.

Яка на подушки ціна в Україні?

Як бачимо, різноманітність сучасних матеріалів і конструкцій дозволяє підібрати та купити подушку на будь-який смак і для будь-яких потреб. Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам розібратися у всіх тонкощах і зробити правильний вибір.

Вдалої Вам покупки — і гарного відпочинку!